O mnie

Jak wygląda moja sportowa droga?

Poniżej znajdziesz 3 najważniejsze etapy w mojej drodze do miejsca, w którym jestem teraz. Za wszystko odpowiadała pasja i wiara w to, że dam radę spełnić swoje marzenia.

REKOMENDACJE

POZNAJ OPINIE NA MÓJ TEMAT

Oddałam swoje zdrowie w Kasi ręce jakiś czas temu. I to dzieki niej, odżyłam na nowo!! Ciało odzyskało blask nastolatki, a umysł nie nadążał przetwarzać pomysłów I informacji. Polecam każdemu współprace z Kasia, to ona trafnie ułoży diete, rozpisze trening, to ona wytłumaczy, to ona szczerze odpowie na pytania. Kasiu, dziękuje za to, że jesteś!! Dziękuje za to, gdzie jestem Ja!

Sylwia

Od października tego roku zdecydowałam,że chcę zacząć ćwiczyć siłowo i wiedziałam,że jako początkująca potrzebuje trenera personalnego, ale nie pierwszego lepszego tylko osoby z doświadczeniem ,wynikami oraz sukcesami,czyli właśnie Kasi Dziurskiej! Kasię pierwszy raz zobaczyłam w jakimś magazynie sportowym. Moja pierwsza myśl? KOBIETA PEWNA SIEBIE PIĘKNIE UMIESNIONA A PRZY TYM NIESAMOWICIE KOBIECA. Znalazłam na jej koncie FB kontakt mailowy i napisałam, odpowiedź była szybka i oczywiście pozytywna😊 Od tamtej pory regularnie widujemy się na siłowni,gdzie Kasia uczy mnie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i zapewnia mi zawsze urozmaicony i bezpieczny dla zdrowia trening . Co mogę wiecej napisać? Oprócz bycia świetną trenerką Kasia jest ciepłą ,otwarta i zawsze usmiechnieta osobą( trening to nie tylko wyciskanie ale też mnóstwo śmiechu)😊 Miło się na nią patrzy,bo jej sylwetka i słowa zawsze motywują! Po 3 miesiącach widzę i czuję progres ale wiem,że będzie jeszcze lepiej! Polecam wszystkim treningi z Kasia( no moze wszystkim poza zazdrosnymi)😛

WSPÓŁPRACA

FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ


O mnie